speaker-photo

Forest Fren

multiinstrumentalista a improvizátor

Chillout zákoutí zahraje  FOREST FREN: vinylDJ,  multiinstrumentalista a imrovizátor, kulturní aktivista, tvůrce elektronické a experimentální hudby k filmům, přednáškám a výstavám. Pevně zaklíněný v kořenech DIY kultury a undergroundu. Drzoun, který je schopný vytvořit fúzi takřka z čehokoliv a to tak ladně, že posluchač vnímá hudbu přirozeně, jako by byl součástí jejího příběhu. Nejen ve Frenštátě a okolí ovlivnil dvě generace muzikantů napříč žánry. Provozuje hudební studio v rámci nízkoprahového zařízení, kde s mládeži nahrává tvoří a džemuje. Je to rytmická mašina, která vás nenechá vykolejit.

Momentálně spolupracuje se sborem Grunik  (lidové písně Beskyd vs elektronická avantgardní hudba...bude to čelní náraz s alternativním vesmírem a proplétání trhajícími se plenami zotročeného času post Antropocénu).

V zákoutí na KONTAKT FESTU vytvoří mixováním vinylových desek klidovou zónu ambientní, triphopové a nujazzové hudby evokující námi suchozemci tolik milované mořské pobřeží.

Kapely-projekty-spolupráce: Solucio Jarish, Strange Animals, Reynok, Frenbass crew, Arkadash, Libor Fojtík, Nora production djs, Krištof, Stopgoattack, Eclectica crew, Otisky, Nikos and Forest, Čuráčí Hlavy, Rotoped band, Jiří Měsíc and Bílí koně, Aerodromon, Shimy and Nitro, Kumar a Mezi břehy, Národní Divadlo(impro trio),  MLSTNŽVT.