Q&A Kontakt Fest FAQ

Vstupenky

 

Může být jak v tištěné formě, ale také ji stačí zobrazit na displeji mobilu. Jen pozor na kapacitu baterky.

U stánků je možné platit pouze náramkem KONTAKT FEST. Náramky slouží jako identifikační i platební. Náramek u pokladny obdrží každý platící návštěvník. Náramky lze průběžně dobíjet na dvou dobíjecích místech v dolní a horní části festivalového areálu. Zůstatek prostředků na náramku vracíme na žádost držitele náramku na jeho účet do 14 dnů.

VIP vstupenku mají významní partneři KONTAKT FESTU a návštěvníci kterým se podařilo zakoupit si ji v předprodeji (počet VIP vstupenek je omezen). Držitel VIP vstupenky je oprávněn ke vstupu do festivalového areálu, vstupu do VIP zóny s občerstvením, přístupu na keramické toalety v zázemí VIP zóny. Velkým benefitem je dárek pro držitele VIP vstupenky od partnerů KONTAKT FESTU, který má vyšší hodnotu než vstupenka samotná. V případě, že držitel VIP vstupenky nemůže tuto vstupenku v termínu festivalu využít, je vstupenka přenosná na jinou osobu.

Děti do 12 let včetně roku, kdy narozeniny slaví mají za doprovodu platícího rodiče vstup na KONTAKT FEST zdarma.

Osoby, které se na pokladně prokážou průkazem ZTP/P mají na KONTAKT FEST vstup zdarma.

Areál

 

Do areálu se lze dostat pěšky směrem od Hospůdky Na Žabárně, nebo od Hotelu Vlčina, případně lanovkou z areálu skokanských můstků Jiřího Rašky.

Nikoliv. Náramky pro platby je možné dobíjet i kartou, a to přímo v areálu prostřednictvím dvou dobíjecích stanic.

Ano ale pouze na vodítku a musí mít košík.

Ne není to možné. Výjimky se týkají pouze mixované dětské stravy a pití. To vše v konzultaci s pořadateli a ostrahou. Samozřejmě do areálu je přísný zákaz vnášení alkoholu. Kontrolovány budou také zavazadla.

Pouze se malým skládacím, ovšem z důvodu bezpečnosti i neomezování výhledu ostatním návštěvníkům upřednostňujeme jinou formu ochrany před nepřízní počasí, například pláštěnku.

V průběhu festivalu a po něm až do nedělního poledne se obracejte přímo na produkci festivalu v backstage. Později (zpravidla v pondělí nebo v úterý) zveřejňujeme nalezené předměty na našich FB stránkách.

Ano, ovšem dbejte prosím ohleduplnosti na ostatní účastníky festivalu (například nerozkládat na frekventovaném místě, v úzkém průchodu atd.).

Parkování

 

V rámci festivalu KONTAKT FEST není možné parkovat v oblasti Horečky. Na celou tuto lokalitu platí dopravní uzávěra. Využijte prosím oficiálních parkovišť ať už ve Frenštátě p. R. nebo v Trojanovicích.

V rámci festivalového areálu je možné parkování pouze na základě parkovacích pořadatelských karet. Výjimku mají pouze účinkující a osoby které se prokážou originálem ZTP/P průkazu.